Про нас

Львівімпорт є провідною компанією імпортером високоякісних продуктів харчування європейських виробників. Ми використовуємо знання та досвід, аналізуємо світові ринки, щоб дати нашим клієнтам інноваційні продукти і найкращу якість, досконалі у всіх відношеннях.

Ми постійно розширюємо власний автопарк та постійно вдосконалюємо систему транспортної логістики, щоб забезпечувати наших партнерів та українських споживачів якісними продуктами харчування.

Наявність попиту, спільна пристрасть, праця та відданість нашої команди стали причинами того, що ми стрімко розвиваємося. Наша діяльність зосереджена довкола сертифікованої продукції що призначена для різних вікових категорій. Як результат, асортимент наших продуктів представлений у багатьох локальних та місцевих мережах України.

Постійно зростаючий попит призвів до того, що компанія вирішила розширювати асортимент товару та займатися пошуком партнерів для довготривалої співпраці. Як результат, ми набули досвіду у якісному представленні продукції провідних європейських виробників на території України.

Львівімпорт дбає про наступні покоління споживачів. Ключовими цінностями компанії є: якість, традиції, повага, надійність та постійні інновації. Ми розпочинаємо кожен день з одним простим наміром: робити краще, ніж напередодні.

Клієнтоорієнтованість

Довіра є наріжним каменем будь-яких ділових відносин, тому ми зосереджуємось на тому, щоб завоювати довіру наших клієнтів, надаючи виняткові послуги, забезпечуючи стабільну якість продукції та полегшуючи ведення бізнесу з нами. Наша мета — створити цінність для кожного клієнта, створюючи рішення, які покращують та полегшують їхню діяльність в довготерміновій перспективі.

Цілісність

Ми тримаємо слово і цінуємо довіру понад усе. Наша чесність дозволила нам витримати випробування часом і побудувати взаємовигідні відносини з нашими співробітниками, нашими клієнтами, нашими діловими партнерами та громадою.

Підприємництво

Ми цінуємо та плекаємо підприємницький дух у нашій організації. Продовжуючи розвивати нашу компанію та диверсифікувати нашу діяльність, ми зберігаємо довгострокову перспективу та залишаємось відкритими для нових ідей та інновацій. Наші співробітники підтверджують цю філософію завдяки своїй прихильності до досконалості та цілей організації.

Сімейний дух

Наша організація – як сім’я. А наша сім’я представляє собою один з наших основних пріоритетів. Ми виховуємо почуття причетності, заохочуючи командну роботу та підтримуючи ініціативи співробітників, які сприяють нашому спільному успіху та розвитку. Ми визнаємо цінність і внесок кожної людини в нашій організації.

Ми імпортуємо торгові марки

Галерея

Зв'язатися з нами
  Доведіть, що ви людина, вибравши Вантажівка.
  Якщо Ви хочете стати нашим клієнтом пропонуємо Вам зв'язатися з нами будь-яким зручним способом.
  Контакти
  За умови що Ви вже є нашим клієнтом прохання зв'язатися з Вашим менеджером для вирішення питання доступу.
  Команда
  crosschevron-left